Lifestyle

Sot është një nga femrat më të bukura, por shihni si dukej Dua Lipa para famës

Loading...

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të famshme të momentit, e cila bie në sy me bukurinë e saj natyrale dhe linjat elegante.

Por pak më parë, Dua ka uruar motrën e saj të vogël, Rinën për ditëlindjen e saj të 18-të me disa foto ku dy vajzat shfaqen në moshë shumë të vogël dhe ndryshe nga sot.

“Rina Pina. 18 vjeç, por gjithmonë bebja ime. Gëzuar ditëlindjen engjëlli im. Shumë krenare për ty (po qaj) për atë që je bërë. Të të shikoja duke u rritur ka qenë një nga gjërat e mia më të preferuara në botë. Të dua pafundësisht. Do të shtrydh 18 herë që ta dish se është e vërtetë. Shpresoj që ky vit të jetë akoma më i mirë. Fotografia e fundit tregon se si ndjehem unë që ti mund të pish legalisht”, ka shkruar këngëtarja poshtë postimit.

View this post on Instagram

Loading...

RINA PINA!!! 18 years old but forever my baby. Happy birthday to my angel queen bestfriend. So proud of the young woman (*cries*) you’ve become. Watching you grow up has been one of my favourite things in the world – this comes just behind you and Gjin being born… love you to infinity! I’m gonna squeeze you 18 times so you know it’s real! Hope this is your best year yet and that it only get better as years go by. World watch out for this one 🚀 💕 – the last pic shows how I really feel now that you can legally drink 😭😭😭😹❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on May 14, 2019 at 1:23am PDT

The post Sot është një nga femrat më të bukura, por shihni si dukej Dua Lipa para famës appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani