Aktualitet

Skandali tek Urgjenca e Tiranës, mjeku viziton pacientët tek dera, s’kanë ku futen (Foto)

Loading...

TIRANË– Një skandal ka ndodhur ditën e sotme tek Urgjenca e Tiranës. Pacientët nuk kanë ku të futen, pasi nuk ka vende dhe njëri nga mjekët ka gjetur një ‘zgjidhje’ për këtë situatë.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme, mjeku i viziton njerëzit tek dera ku zakonsiht qëndron polici.

Loading...

Dosja.al mëson se në stolat ku zakonisht oresin të afërmit e të shtruarve, shumë pacientëve u është matur tensioni, u është dhënë receta dhe më pas janë larguar.

(f.m/dosja.al)

The post Skandali tek Urgjenca e Tiranës, mjeku viziton pacientët tek dera, s’kanë ku futen (Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani