Lifestyle

Si fëmijë të lumtur në Disneyland, Jessie J dhe Channing Tatum nuk fshehin përkëdheljet në publik(Foto)

Loading...

E ndërsa dyshja shihej duke shëtitur nëpër parkun zbavitës, vështirë se mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit. Të veshur sportiv, Jessie J dhe Channing nuk u përpoqën aspak t’i fshiheshin syve kurioz të botës apo të përpiqeshin të ruanin distancën nga aparatet fotografike.

L.K/Dosja.al

The post Si fëmijë të lumtur në Disneyland, Jessie J dhe Channing Tatum nuk fshehin përkëdheljet në publik(Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani