Lifestyle

Shumë shpejt drejt martesës, Era Rusi flet për ftesat e dasmës

Loading...

Era Rusi është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo është shumë e zënë me koncerte.

Era është edhe shumë e komentuar në media për jetën e saj personale, të cilën ka zgjedhur që ta mbajë larg syve të publikut.

Loading...

Së fundmi, Era ka qenë e ftuar në emisionin “Summer T”, ku gtjatë intervistës ka folur nëse do ta shohim nuse. “Kur t’ju vijnë ftesat e dasmës do e merrni vesh që do martohem”, u përgjigj Era duke mos zbuluar më shumë dhe ne mezi po presim të vijë ajo ditë.

The post Shumë shpejt drejt martesës, Era Rusi flet për ftesat e dasmës appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani