Sport

‘Shpërthen’ stadiumi, Florenzi shënon super gol ndaj Juventusit

Loading...

Është shënuar goli i parë në takimin Roma – Juventus.

Skuadra e Romës ka shënuar golin e parë dhe ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit, përcjell GazetaBlic.

Golin e parë në këtë duel e ka shënuar anësori, Florenzi.


Alessandro Florenzi ka realizuar gol në minutën e 79’të të sfidës.

Loading...

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli

VIDEO

Burimi

Loading...
SuperDyqani