Sport

Shpërthejnë “Fanatics”: Pa tifozë se duan ta rrëzojnë Tiranën –

Loading...

Menjëherë pas zyrtarizimit të lajmit se Tirana do të luajë nesër pa tifozë në sfidën e vlefshme për javën e 34-ët ndaj Kastritotit, ka reaguar dhe një nga grupimet tifozërike në mbështetje të bardhebluve.

Tirona Fanatics” ka shpërthyer kundër presidentit Refik Halili, sipas tyre shkaktari kryesor i krizës bardheblu që po zgjat prej shumë vitesh. Ata i druhen një tjetër rënie nga kategoria si dy sezone më parë, ndërsa mendojnë se ky është një tjetër skenar.

Loading...
Tf
Tf

(BalkanWeb)

 

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani