Lifestyle

Shpallet femra më e bukur në botë: “Çdo gjë në fytyrën e saj është perfekte”

Loading...

Supermodelja me famë botërore, Bella Hadid, është shpallur femra më e bukur në të gjithë botën. Ajo ka lënë pas motrën e saj, Gigi Hadid, Katy Perry-n, Beyonce, etj.

Sipas një kirurge estetike, Bella ka përmasat perfekte në tiparet e fytyrës së saj, gjë që e bën atë femrën më të bukur në botë.

Nga matjet e fytyrave të disa prej vajzave më të bukura, ka dalë që Bella i afrohet me 95% fytyrës perfekte. Ndërkaq, në vend të dytë u rendit Beyonce.

Më pas është Amber Heard, Ariana Grande dhe Taylor Siwft. Kate Moss zuri vendin e gjashtë, pastaj Scarlett Johansson, Natalie Portman, Katy Perry dhe Cara Delevigne.

Loading...

The post Shpallet femra më e bukur në botë: “Çdo gjë në fytyrën e saj është perfekte” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani