Histori njerëzore

Shokuese/ Kamerierja hap dhomën e hotelit, në shtrat tre persona të vdekur. Një burrë dhe dy femra

Loading...


Ende mister ngjarja e ndodhur në një hotel në Passau të Bavarisë, ku tre persona, një burrë dhe dy gra janë gjetur të vdekur mbi krevat.

Loading...

Mediat e huaja raportojnë se viktimat janë dy gra të moshës 30 dhe 33 vjeç dhe një burrë 53 vjeç, të cilët mbërritën të premten e kaluar në hotelin bavarez, ku kishin rezervuar një dhomë për tre persona.

Mësohet se ata nuk kishin pasur bagazhe, ndërkohë që në trupat e tyre ka pasur shenja shigjetash me hark, që përdoren në……

Burimi

Loading...
SuperDyqani