Aktualitet Lajme

Shkrumohet makina e oficerit të policisë së Shkodrës, policia zbulon se ishte e qëllimshme

Loading...

Mbrëmjen e djeshme, është djegur makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës. Makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve”, ku makina ka qenë e parkuar. Mësohet nga burimet në polici se djegia ka qenë e qëllimshme.

Loading...

Makina e tipit “Volkswagen pasat” është djegur me benzinë dhe dyshohet se është thyer xhami para nga nxehtësia. Mjeti ndodhet në polici dhe po hetohet për zbardhjen e ngjarjes.

The post Shkrumohet makina e oficerit të policisë së Shkodrës, policia zbulon se ishte e qëllimshme appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani