KOSOVA Lajme

Shkrumbohet plotësisht makina e një 57-vjeçari

Loading...

Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës.

Policia thotë se “rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi 57 vjeç”.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Njoftimi i Policisë

Informacion Paraprak

Më datë 22.05.2019, rreth orës 02:45, në lagjen Nr 15 ,Durrës , ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit T.Q.,57 vjeç.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani