KOSOVA

Senatori Ed Case premton ndihmë për Kosovën (VIDEO) –

Loading...

20:12, 11 Maj 2019

Dy ish luftëtarë dhe njëherësh prijës të luftës së UÇK-së, sot e kanë pritur ndaras një mysafir të rëndësishëm nga SHBA-ja.

Me kongresistin Ed Case ata biseduan për raportet mes dy shteteve.

Kronikë e gazetares Rina Mujku.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani