Lifestyle

“Seks në mëngjes apo në darkë?”, Olti Curri i kthen përgjigjen EPIKE ndjekësit (FOTO)

Loading...

TIRANË– Bloggeri Olti Curri është një ndër personazhet më të drejtpërdrejtë në shoëbiz-in shqiptar. Olti I thotë gjërat hapur dhe nuk nguron të thumbojë artistët shqiptar. Por, kësaj radhe ka vendosur të mos merret me thumbimet.

Në një bisedë të hapur me ndjekësit ai ka mirëpritur pyetje të ndryshme. Një nda komentuesit i shkruan: “Më mirë seks në mëngjes apo në darkë?”

Aq është dashur që Olti Curri të mos ja lejë mangut një përgjigje EPIKE, si ç’di ai: “Rëndësi të jetë pa pagesë”.

Loading...
Postimi i Olti Currit në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

The post “Seks në mëngjes apo në darkë?”, Olti Curri i kthen përgjigjen EPIKE ndjekësit (FOTO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani