Lajme

Se njoh fare, në jetën e tretë bëhem rrobaqepës –

Loading...


Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot deputetit Kujtim Gjuzi. Deputeti Gjuzi tha se Rama në komunizëm ka qenë rrobaqepës.

“I kemi mësuar si të qep pantallona. Le të dalë dhe të thotë që nuk ka qepur pantallona”, u shpreh Kujtim Gjuzi disa ditë më parë në emisionin “Të Pakespozuarit”

Ndërkohë që Rama sot i ftuar po në emisionin “Opinion”,  tha se  kjo nuk është e vërtetë dhe nuk e njihte fare në atë kohë deputetin.

 

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani