Aktualitet Lajme

Sahit Dollapi dërgohet në spital. Forcat e policisë rrethojnë “Traumën”

Loading...

Duket se forcat e policisë kanë dëgjuar apelin e Presidentit Meta dhe kanë dërguar në spital, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahit Dollapi.

Nën masa të forta sigurie, Sahit Dollapi është dërguar në Spitalin e Traumës.

Por për shkak të reagimit tepër të ashpër të protestuesve, të cilët për minuta të tëra rrethuan Drejtorinë e Policisë Tiranë, i gjithë Spitali i Traumës është rrethuar nga forca të shumta policore.