Kuriozitete

Sa herë flet Borchard, rrjeti shkulet gazit (memet)

Loading...

Po bëhet zakon, Sa herë Borchard fillon të flasë e qeshura nuk përmbahet në rrjet. Këtë herë ai goditi protestat e opozitës duke i krahasuar ato me manifestimet studentore. menjëherë më pas lulëzuan memet që e krahasojnë atë me Ramën dhe të folurën e tij me atë të…

Pasi i shpëtoi një vdekjeje të sigurtë shefi i OSBE i ka çliruar muskujt e tendosur të rrjteve sociale duke u bëre mjet gallate

MOSMIRNJOHJA e ka emrin SHQIPTAR.
Ne grafike Berni trishtohet per ate qe i ndodhi dje poshte shtepise se tij….dhe jepet pas pijes….

O BERNDIIIIIIIIIIIIIIIIII !
Kjo eshte nje grafike paralajmerim per te gjithe nderkombetaret ….Per te qene me te kujdesshem ne deklaratat e tyre, sepse populli shqiptar me gjithe nenshtrimin e madh qe ka treguar, po shpertheu te gjen belaja….Nuk ka me te ndyre se shqiptaret kur shperthejne !!!!!

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani