Lifestyle

Rudina bëri deklaratën e fortë ndaj Oriolës në mes të emisionit, reagon modelja

Loading...

Gjatë emisionit të saj “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj foli për Oriola Marashin, duke krahasuar fotot e saj me të VIP-ave të tjerë.

Rudina tha fjalët më të mira për Oriolën, duke u shprehur se ajo është shumë e mirë. Në studio, doli një foto ku Oriola shihet me një kapuçino në duar.

“Oriola Marashi, kjo më ka shkatërruar domethënë, kjo më ka bërë mos me i dal më pasqyrës. Urdhëro, Oriola Marashi mban në dorë një kapuçino dhe nuk ka asnjë rrudhë. Oriola Marashit dhe po i doli një rrudhë nuk quhet rrudhë, quhet ekspresivitet i mimikës”, u shpreh Rudina për këtë foto të Oriolës.

Loading...

Pas këtyre fjalëve nga Rudina, Oriola i ka kthyer përgjigje aktores, duke e falenderuar për vlerësimin. “Rudina Dembacaj, ti je një super yll femër. Humoriste, e bukur dhe e dashur. Kombinimi më i mirë!”, ka shkruar Oriola në videot që ka publikuar në Instastory, ku Rudina flet për të.

The post Rudina bëri deklaratën e fortë ndaj Oriolës në mes të emisionit, reagon modelja appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani