Lifestyle

Rrëzoi 27 kg për 4 muaj, këngëtarja shqiptare tregon sekretin e saj të dietës

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gili, prej vitesh është një nga artistet më të kërkuara nga shqiptare për koncerte të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja i ka habitur të gjithë me ndyrshimin e saj drastik, pasi ka rënë shumë në peshë, ku ka treguar në fotot e fundit linjat e saj elegante.

Loading...

Teksa ka qenë e ftuar në “Prive”, 53 vjeçarja ka treguar se ka humbur plot 27 kilogramë në 4 muaj. Këtë Gili e ka arritur duke ndjekur dietën e quajtur Paleo Diet, e cila e ka marrë emrin pasi konsiston në konsumimin e ushqimeve që hanin njerëzit në kohën e Paleolitit, si peshku, mishi, perimet, arrat dhe farat.

The post Rrëzoi 27 kg për 4 muaj, këngëtarja shqiptare tregon sekretin e saj të dietës appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani