Kuriozitete

Rrebeshe e stuhi, ja si do jetë moti sot

Loading...


Moti do të mbetet me reshje shiu, të pasuara me rrebeshe dhe stuhi me intensitet të lartë në zonën Perëndimore.

Loading...

Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 10/15°C

Zonat e ulëta 12/23°C

Zonat bregdetare 12/24°C.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani