Sport

Rodriguez mund të rikthehet në Francë – ja cila skuadër e kërkon

Loading...

James Rodriguez mund të rikthehet në Francë, por jo te ish skuadra e tij Monaco.

Anësori kolumbian thuhet se po kërkohet nga kampionët e Ligue 1, skuadra e PSG.

27 vjeçari në fund të këtij sezoni përmbyll huazimin dy vjeçar te Bayern Munich, dhe skuadra bavareze tashmë ka vendosur të mos aktivizojë opsionin për blerjen e kartonit të tij.

Loading...

Lojtari fillimisht do të rikthehet në Spanjë te Real Madrid, por nuk është se Zinedine Zidane preferon qëndrimin e tij në skuadër.

Andaj një kalim në Francë te PSG, duket shumë i mundshëm pas hapjes së afatit kalimtar veror.

Burimi

Loading...
SuperDyqani