Lifestyle

Rita Ora viziton varrin e gjyshit në Kosovë, babai i saj poston fotot prekëse/ FOTO –

Loading...


Rita Ora qe në një vizitë tre ditore në Kosovë ku në bashkëpunim me UNICEF, do të ndihmonte njerëzit në nevojë.

Këngëtarja nuk ka ndarë foto nga vizita e saj, por prindërit të cilët e shoqëronin në këtë udhëtim, kanë nxjerrë në rrjete sociale foto dhe detaje nga udhëtimi tre ditor.

Rita Ora bashkë me prindërit e saj, kanë vizituar varrin e gjyshit, i cili ndodhet në Kosovë.

Besnik Ora, babai i këngëtares ka ndarë foto ku Rita Ora ndodhet pranë varrit të gjyshit të saj, regjisorit të njohur, Besim Sahatçiu.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani