Lifestyle

Rita Ora gati sa nuk zbulon gjoksin në videon ku shfaqet zhveshur

Loading...

Rita Ora ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Loading...

Rita Ora ka arritur të tërheq vëmendjen e publikut sërish me postimin e saj të fundit ku është paraqitur gjysmë e zhveshur.

Këngëtarja shqiptare ka filmuar veten para pasqyrës, dhe shihet qartë se nuk ka të veshur asgjë në pjesën e lartë të trupit, ku për një moment gati sa nuk zbuloi gjoksin.

Ajo kishte qenë në vizitë tek dentisti, dhe këtë e konfirmoi përmes postimit ku thotë “Sa u largova nga dentisti dhe goja më është mpirë”

 

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani