Lifestyle

Rezarta Shkurta prezanton super vilën, pishina e palestër personale mes luksit (Video)

Loading...

TIRANË-Rezarta Shkurta është një ndër femrat më me shije në showbizz, ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private dhe së fundmi dhe për luksin ku po jeton.

Nga videot e publikuara nga vet ajo në një festë të organizuar në ambjentet e shtëpis së saj, këngëtarja ka zbuluar dhe pamjet nga super vila.

Rezarta duket se ka mbledhur të gjithë stafin e saj ku duket se në ambientet e super vilës po ja kaloj vërtetë shumë bukur.

Loading...

Me një super pishinë dhe palestër Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta duket posedojnë një super vilë të arredur me shije nga këngëtarja.

E ndërsa oborri është një parajs mes qelbërimit me një kolltukë lëkundës ku pushon e bija Hera.

(D.K/Dosja.al)

The post Rezarta Shkurta prezanton super vilën, pishina e palestër personale mes luksit (Video) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani