Aktualitet

Rama tha se nuk e njeh, gazetari i rendit çështjet: S’rri në memorien e kryeministrit bashkë me banditët

Loading...

Tiranë-Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme në “Opinion’ teksa është pyetur për shkrimin e “Bild”, ndër të tjera tha se nuk e njeh gazetarin Basir Çollaku, madje as emrin nuk ja tha.

Menjëherë ka ardhur edhe reagimi i gazetarit i cili shprehet se nuk rri dot në memorien e kryeministrit bashkë me banditët dhe trafikantët.  Çollaku i rendit, sipas tij  Ramës të gjithë emrat e personazheve të krimit dhe të politikanëve të akuzuar për shpërdorim detyre.

Reagimi i Basir Çollakut: 

Loading...

Faleminderit z. KM Rama qe nuk ma mbani mend emrin mua si gazetar prej 21 vitesh..
Sepse
Ne Memorjen tuaj jane te fresket e te paharruar emrat e
Shullazit
Dajtit
Bushit
Roshit
Termetit
Gjushit
Tahirit
Ymerit
Lales
Donit..
Balilit.
Dosjes Zagani
Jam.i.dosjes Habilaj
Dosjes Tahiri
Dosjes Nuhu ku Taulanti ngeci ne Fushe Kruje
I Pepkoles per Laboratorin e Heroines ne Kukes dhe lirmin e trafikantit Naser Gashi
E plot te tjera…

Ka shume.krim e droge ne shume personazhe rrotull
Me keta nuk rrihet as ne nje Memorje.

J.V/Dosja.al

The post Rama tha se nuk e njeh, gazetari i rendit çështjet: S’rri në memorien e kryeministrit bashkë me banditët appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani