KOSOVA

Rahoveci bëhet me GrapeLand (VIDEO)

Loading...

Arkitektët e kësaj komune janë bërë bashkë dhe kanë hartuar një plan interesant për vendin e tyre.

Po thonë se projekti do të jetë pjesë e identitetit të Rahovecit, njofton .

Kronikë e Rejhane Selimi.

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani