Lifestyle

‘Qafsha të gjithë jam 100% i vërtetë’/ Jonida e bën lëmsh anglishten, Olti Curri e imiton (Video)

Loading...

Intervista e fundit e Jonida Maliqit në Tel Aviv ka bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme pasi teksa po fliste në anglisht u ngatërrua dhe nuk gjente dot fjalën e duhur. (Lexo këtu)

Jonida po përpiqej të tregonte se nuk është fasadë dhe se ishte e vërtetë, por nuk po gjente fjalën e duhur në anglisht dhe e tha shqip. 

Olti Curri ka vendosur që ta imitojë, duke bërë një video me çakmak për të treguar se është 100% i vërtetë.

“Jo, jo nuk jam fasadë, nuk jam fallco. Unë jam i vërtet, jam lëkurë origjinale. 100% lëkurë! Kë të zë be? Qafsha të gjithë. Provoje me cakmak”, shprehet Olti në video.

Postimi i plotë:

 

View this post on Instagram

 

@jonidamaliqi 100% Real…😂😍 #eurovision2019 Suksese 🥂

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on May 15, 2019 at 10:12am PDT

(k.m/dosja.al)

The post ‘Qafsha të gjithë jam 100% i vërtetë’/ Jonida e bën lëmsh anglishten, Olti Curri e imiton (Video) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani