Aktualitet

Pyetet për djalin që aksidentoi, përlotet Mira Kazhani: E ka kaluar periudhën e krizës, ende më prek

Loading...

Gazetarja Mira Kazhani ka folur për të riun që aksidentoi para reeth një muaji. E fuat në emisionin “Dritare”, Kazhani është pyetur në lidhje me 17-vjeçarin, për të cilin informacionet më të fundit ishin se ndodhej në gjendje kome.

“E ka kaluar gjendej delikate dhe krizën. S’ma mori mednja se do të më pyesje. E kam përjetuar këtë ngjarje si gazetare, si vajzë më vjen shumë keq që realisht ende më prek. E them sinqerisht që sulmet dhe spektakli politik nuk më pa prekur. Por unë kisha merak për jetën e atij djali, unë kam qenë e lumtur ditën që ai doli nga reaminacioni.

Loading...

Dita ime më e lumtur ishte ditë e premte kur ai doli nga gjendja e komas. Isha së bashku me drejtorin e spitalit. Thashë e premte, tashmë kam fillaur të besoj,”– tha gazetarja Kazhani.

Vijon…

The post Pyetet për djalin që aksidentoi, përlotet Mira Kazhani: E ka kaluar periudhën e krizës, ende më prek appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani