Lifestyle

Pushimet e “çmendura” të yllit televiziv, në Ibiza

Loading...

Charlotte Crosby është bashkuar me shoqet e saj për disa pushime të “çmendura”, në Ibiza.

Ylli televiziv ndau me ndjekësat, foto dhe video së bashku me shoqet e saj dhe shfaqen duke kthyer disa “shotsa”.