Lifestyle

Publikoi foton nga plazhi, fansat kritikojnë detajin e habitshëm tek fotoja e Anxhela Peristerit

Loading...

Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, publikoi disa foto shumë të bukura nga plazhi, ku e veshur me një fustan blu, nxirrte në pah linjat e saj.

Por në mesin e shumë komplimenteve, ka pasur disa kritika të fansave, të cilët e kanë akuzuar Anxhelën për photoshop pasi kanë parë dorën e saj.

“Ç’te ka ndodh me doren e majte?”, i komenton një ndjekës. “Ç’ka ajo dora e majte?”, i komenton një tjetër. Anxhela u është përgjigjur menjëherë këtyre akuzave, duke thënë se nuk bëhet fjalë për photoshop.

Loading...

“Eshte shkrepja zemer se photoshop ne dore skam pse perdor por me pelqeu shume fotoja ne pergjithesi dhe doja ta ndaja me ju”, shkruan Anxhela.

The post Publikoi foton nga plazhi, fansat kritikojnë detajin e habitshëm tek fotoja e Anxhela Peristerit appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani