Lifestyle

Publikohen pamjet/ Brenda garderobës gjigande e luksoze të Afërdita Dreshajt

Loading...

Pas martesës së saj me Jakub Kindl, Afërdita Dreshaj zbuloi disa javë më parë se ishin zhvendosur në vilën e tyre të re në Michigan, SHBA.

Menjëherë mediat shqiptare publikuan disa prej fotove të shtëpisë luksoze të Afërditës, ndërsa vet modelja, ka shpërndarë disa pamje nga garderoba e saj.

Në këtë foto të postuar nga Afërdita në Instastory, shfaqet një dhomë e madhe, në të cilën ndodhen dollape të mbushur nga rroba dhe këpucë që janë të renditura sipas një rregulli.

The post Publikohen pamjet/ Brenda garderobës gjigande e luksoze të Afërdita Dreshajt appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani