Lifestyle

Publikohen pamjet/ Bleona Qereti feston 40 vjetorin e lindjes në vendin luksoz

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditën e djeshme 40 vjetorin e lindjes së saj, ku tregoi nëpërmjet një postimi në Instastory se stafi i hotelit ku po qëndronte e ka surprizuar me një tortë.

Së fundmi, Bleona ka treguar se ka zgjedhur që këtë 40 vjetor ta festojë me prindërit e saj, ku ka shkuar në Meksikë.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory disa foto e video nga hoteli dhe nga vendi i mrekullueshëm ku po qëndron.

Loading...

Prindërit e Bleonës dhe ajo po qëndrojnë në resortin luksoz “Las Ventanas al Paraiso”, që siç mund të shihet nga pamjet është thjeshtë përrallor.

The post Publikohen pamjet/ Bleona Qereti feston 40 vjetorin e lindjes në vendin luksoz appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani