Lifestyle

Publikohen pamjet, Anwar filmon Dua Lipën brenda në tualet

Loading...

Anwar Hadid dhe Dua Lipa kanë disa muaj që janë së bashku dhe janë parë mjaft të dashuruar, ku janë pothuajse gjithë kohës bashkë.

Këto ditë, Dua është larguar nga Instagram, duke fshirë fotot që ka në këtë rrjet social dhe nuk është më aktive në profilin e saj.

Mirëpo, Anwar vazhdon të jetë aktiv në profilin e tij. Së fundmi, ai ka publikuar një video ku ka filmuar Duan që shihet brenda në tualet.

Loading...

Këngëtarja shqiptare duket në formë perfekte e veshur me një fustan të zi që i tregon format trupore, ndërsa bëhet gati të dalë.

The post Publikohen pamjet, Anwar filmon Dua Lipën brenda në tualet appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani