Lifestyle

Publikohen fotot/ Rita Ora shijon darkën romantike me këngëtarin më të vogël se vetja

Loading...

Rita Ora u nda së fundmi nga aktori Andrew Garflied dhe u përfol se ajo ishte rilidhur me të dashurin e saj Andrew Watt.

Por së fundmi, mediat e huaja kanë kapur mat Rita Orën me këngëtarin e njohur Liam Payne, i cili vetëm pak javë më parë u nda nga supermodelja e njohur Naomi Campbell.

Dyshja simpatike janë fotografuar teksa kanë hyrë në një restorant luskoz për të darkuar dhe menjëherë kanë nisur fjalët se mes tyre mund të ketë nisur një romancë. Disa vite më parë, Rita dhe Liam publikuan këngën “For You”, kohë në të cilën ata u përfolën se kishin nisur një romancë.

Loading...

The post Publikohen fotot/ Rita Ora shijon darkën romantike me këngëtarin më të vogël se vetja appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani