KOSOVA

Protestuesit grumbullohen përpara Kryeministrisë (VIDEO) –

Loading...

19:12, 11 Maj 2019

Ka nisur grumbullimi i protestuesve të opozitës përpara Kryeministrisë.

Qytetarët kanë marshuar në këmbë drejt godinës së Kryeministrisë.

Me ta janë bashkuar banorë nga Unaza e Re dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani