Aktualitet Lajme

Protesta,ambasada italiane thirrje opozitës:Shmangni grumbullimet –

Loading...

TIRANE

Pak para protestës së opozitës, ambasada e Italisë në Tiranë ka një apel  për qytetarët e saj dhe një mesazh për opozitën e cila organizon protestën.

“E hënë, 13 maj 2019, duke filluar rreth orës 18.00, do të ketë një protestë politike që do të përfshijë qendrën e Tiranës, në veçanti Bulevardin Deshmoret dhe Kombit, pranë Zyrës së Kryeministrit.

Rekomandohet të shmangni grumbullimet dhe të ndiqni përditësimet përmes shtypit dhe në përgjithësi të përdorni kujdesin maksimal. Gjithashtu duhet të theksohet se ngjarja mund të ketë ndikim në trafik.”- njofton  ambasada amerikane.

Loading...

(BalkanWeb)

 

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani