Aktualitet

Protesta/ Policia nuk e ndal gazin lotsjellës ndaj qytetarëve, Basha dhe Berisha me shami

Loading...

TIRANË- Vijon hedhja e gazit lotsjellës ndaj protestuesve të opozitës. Policia e rreshtuar para Kryeministrisë ka vijuar të hedhi gaz lotsjellës edhe pse nga ana e protestuesve nuk ka tensione.

Për t’ju shmangur gazit, protestuesit janë larguar disa metra larg kordonit të policisë, ndërsa disa të tjera kanë dalë pas Kryeministrisë.

Gazit nuk i ka shpëtuar as kryedemokrati Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha, të cilët kanë vendosur shami në fytyrë për t’u mbrojtur.  

The post Protesta/ Policia nuk e ndal gazin lotsjellës ndaj qytetarëve, Basha dhe Berisha me shami appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani