Aktualitet

Protesta, Lleshaj: U rrezikua jeta e efektivëve, do dalin para drejtësisë autorët

Loading...

Tiranë- Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur për protestën e djeshme se është rrezikuar jeta e efektivëve të policisë.

“Dje u rrezikua seriozisht jeta e punonjësve. Dhjetëra punonjës përfunduan në spital për shkak të plagëve të marra. Policia me profesionalizmin punoi edhe dje dhe meritojnë respektin e çdo shqiptari. U rrezikua rëndë jeta e efktivëve të policisë. “, u shpreh Sandër Lleshaj.

Loading...

vijon…

J.V/Dosja.al

The post Protesta, Lleshaj: U rrezikua jeta e efektivëve, do dalin para drejtësisë autorët appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani