Aktualitet

Protesta e opozitës, reagon ambasadori britanik –

Loading...

Ambasadori britanik në Tiranë, Duncan Norman, ka reaguar mbrëmjen e kësaj të shtune pas shfaqjeve të dhunës në protestën e opozitës.

Loading...

Në një postim në rrjetet sociale, Norman bën thirrje për demonstrata paqësore dhe respekt ndaj sundimit të ligjit.

Ju bëjmë thirrje të gjithëve të tregojnë respekt për sundimin e ligjit gjatë protestës së mbrëmjes së sotme. Është koha për qetësi dhe demonstrata paqësore”, shkroi Norman. /tvklan.al

Marre nga TvKlan

Loading...
SuperDyqani