KOSOVA

Policia nderoi uniformën – Ndëshkim për dhunuesit e policëve dhe zjarrvënësit e institucioneve –

Loading...

22:53, 11 Maj 2019

Kryeministri Edi Rama reagoi në Twitter në kohën që protesta e opozitës u zhvendos përballë Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

“Respekt për trupat e Policisë së Shtetit që me profesionalizmin e tyre nderuan uniformën e shtetit përballë një turme të udhëhequr nga dëshpërimi i politikës qorre. Shërim të shpejtë për policët e plagosur dhe ndëshkim për dhunuesit e tyre e për zjarrvënësit e institucioneve”, shkroi kreu i qeverisë në rrjetin social./Top Channel/

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani