KOSOVA Lajme

Polici sulmohet në Podujevë – GazetaBlic

Loading...

Policia e ka arrestuar një të dyshuar në Podujevë pasi që i njëjti ka penguar zyrtarin policor në kryerje të detyrës.

Po ashtu gjatë prangosjes, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

 

Loading...

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani