KOSOVA

Polica jep detaje rreth aksidentit të motoçiklistit –

Loading...

20:40, 11 Maj 2019

Një aksident mes një motoçiklisti dhe një veture ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti, njofton .

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Prishtinë, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 19:20, në udhëkryqin e rrugëve Fehmi Lladroci -Agim Ramadani ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një motoçiklete dhe një automjeti . Si pasoj e aksidentit, lëndime të lehta trupore ka pësuar motoçiklisti. Me rastin po merret njësiti i trafikut”.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani