KOSOVA

Përplasje e rëndë mes kombit dhe motoçikletës – ka të lënduar (VIDEO) –

Loading...

15:24, 15 Maj 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gjakovë.

Në këtë aksident janë përfshirë një automjet dhe një motoçiklist, njofton .

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj.

“Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “UÇK” në drejtim të rrugës “Nënë Tereza” ku një automjet i tipit kombi ka bërë kthim gjysmërrethor ku është e ndaluar dhe është goditur një motoçiklist i cili ka marrë lëndime të lehta trupore edhe është duke u trajtuar”.

Podrimaj deklaroi se me urdhër të prokurorit ngasësi i kombit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani