KOSOVA Lajme

Përleshje tek parlamenti, policia përdor sërish gaz lotsjellës

Loading...

Ishte kreu i PD-së, Lulzim Basha ai që i drejtoi protestuesit drejt parlamentit.

Por sapo mbërritën pranë ambienteve të jashtme të parlamentit aty u hodhën sërish bomba Molotov dhe tymuese.

Për të shpërndarë turmën policia përdori sërish gazin lotsjellës.


Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani