KOSOVA

Përleshje me thika mes tifozëve të Prishtinës e Llapit, dy të lënduar –

Loading...

21:06, 11 Maj 2019

Një përleshje mes tifozëve ka ndodhur sot në kryendeshjen mes Llapit dhe Prishtinës.

Si pasojë e përleshjes dy persona janë duke u trajtuar në QKUK, ku njëri është ther me thikë, njofton .

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Loading...

“Rreth ores 19:30, nga QKUK, jemi njoftuar për dy persona të lënduar njëri prej tyre dyshohet të jetë i therur me thikë. Derisa personat po marrin trajtimin mjekësor, njësitet policore janë duke punuar në zbardhjen e këtyre dy rasteve që kane ndodhe në afërsi të sheshit Nëna Terezë, ku dyshohet se ka pase përleshje mes tifozëve pas një ndeshje futbollistike”.

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani