Lifestyle

Përfliten për lidhje, por Albi dhe Alba paskan një problem të madh! Llaqi Nako qenka kundra –

Loading...


Albi Nako duhet të flasë me babain e tij, për t’i mbushur mendjen për partneren e tij, balerinë. Siç edhe është përfolur prej kohësh, Albi Nako dyshohet për një lidhje dashurie me balerinën, Alba Hoxha. Por, Llaqi Nako nuk e dashka nusen balerinë!

Duke qenë se Albi edhe ish-partneren e tij e ka pasur balerinë, Klaudia Pepën, fëmijët nuk kanë lënë pa e pyetur dhe për ‘nusen e ardhshme’ të djalit, Llaqi Nakon, por ja si është shprehur ai:

“Se çfarë profesioni do të ketë nusja e Albit, atë e di Albi, por unë do të thosha vetëm balerinë jo…” .

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani