Lifestyle

Për herë të parë në Festivalin e Kanës, Rita Ora shkëlqeu me fustanin e bardhë(Foto)

Loading...

FRANCË- Pak ditë më parë Rita Ora u shfaq në tapetin e kuq Met Gala në Nju Jork javën e kaluar, përpara se të kthehej në Paris, ku do të merrte pjesë për herë të parë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Në edicionin e 72-të të Festivalit, Rita u shfaq rrezëllitëse dhe shumë dhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Sensuale dhe sharmante, e veshur me një fustan të bardhë të çarë dhe të hapur në pjesën e dekoltesë. Stilimi i flokëve gjysmë të mbledhura dhe gjysmë të lëshuara e bënin atë të dukej tërësisht natyrale dhe e ëmbël.

Loading...

Mes shumë emra të njohur, këngëtarë dhe aktorë të njohur të Hollywood, por jo vetëm, të pranishëm janë personazhet e njohur italianë, francezë, turq etj.

Rita Ora merrte pjesë për herë të parë në festivalin e përvitshëm, ku bëhet përzgjedhja e filmave më të mirë të vitit, duke u dekoruar me çmimin ‘Palma e Artë’.

L.K/Dosja.al

The post Për herë të parë në Festivalin e Kanës, Rita Ora shkëlqeu me fustanin e bardhë(Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani