KOSOVA

PDK sot do të zgjedhë Kryetarin e Degës në Prishtinë –

Loading...

8:53, 12 Maj 2019

Partia Demokratike e Kosovës, sot do të mbajë Kuvendin Zgjedhor të Degës në Prishtinë, ku do të zgjedhet kryetari i ri i Degës dhe Këshilli Drejtues.

Kjo u bë e ditur në njoftimin e dërguar nga zyra e komunikimit në PDK, njofton .

Kuvendi Zgjedhor do të fillojë të mbahet nga ora 10:30 në Hotelin Emerald.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani