Lifestyle

Pasi u bë tap në klub, Roza Lati fle gjumë në shkallët e pallatit

Loading...

Roza Lati është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, e cila ka një marrëdhënie shumë të mirë me aktoren Anna Lika dhe prej vitesh janë shoqe.

Së fundmi, Anna ka qenë e ftuar në emisionin e Rozës “Bukë me vete”, ku kanë treguar disa histori që kanë ndodhur teksa ato kanë qenë bashkë. Gjatë intervistës, Anna ka treguar se si i kërkoi Rozës që të shkonte në një klub për të ruajtur një djalë që aktorja e kishte fiksim.

Roza djalin në fjalë e kishte shok dhe ka pranuar, por papritur moderatorja piu shumë dhe u kthye në shtëpi tap. Ajo ka treguar se për këtë shkak, nuk mund të ngjiste dot shkallët deri në shtëpinë e saj.

Loading...

Kështu, Rozën e zuri gjumi për 15 minuta në shkallët e pallatit derisa njëra nga komshiet e gjeti dhe i foli. Në momentin që kanë treguar këto histori, vajzat janë shkrirë së qeshuri, duke treguar se janë kënaqur shumë bashkë.

The post Pasi u bë tap në klub, Roza Lati fle gjumë në shkallët e pallatit appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani