Lifestyle

Pasi u bë kryetar bashkie, Erion Isai u bën surprizën e papritur maturantëve të Kolonjës

Loading...

Më 30 qershor, aktori Erion Isai fitoi garën për bashkinë e Kolonjës dhe pas kësaj fitoreje, ai është zhvendosur për të jetuar atje me familjen e tij.

Erion Isai

Pasi ka marrë këtë detyrë të rëndësishme, Erioni ka vendosur të surprizojë të gjithë maturantët e Kolonjës.

Ai ka shkuar me gruan në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” në Kolonjë dhe u ka vendosur vajzave që ishin në mbrëmjen e maturës nga një byrzylyk me lule që është traditë.

Loading...

“Suksese yje të maturës 2019 të shkollës “Petro Nini Luarasi” Kolonjë. Në fund të studimeve. Kolonja ju pret!”, ka shkruar ai pranë fotove.

The post Pasi u bë kryetar bashkie, Erion Isai u bën surprizën e papritur maturantëve të Kolonjës appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani