Lifestyle

Pasi Loredana bleu makinën luksoze, gruaja zviceriane shpërthen keq ndaj reperes

Loading...

Disa ditë më parë u raportua se Loredanës i ishin bllokuar llogaritë bankare për shkak se pasuria e saj cilësohet me prejardhje të dyshimtë.

E ndonëse nuk ka akses në paratë e saj, Loredana dhe Mozzik zbuluan dje përmes një postimi në Instagram se kishin blerë një makinë luksoze të tipit Mercedez Benz.

Pas kësaj blerje të shtrenjtë, ka ardhur menjëherë reagimi i gruas zviceriane që akuzoi reperen se i kishte vjedhur mijëra euro.

Loading...

“Nuk ka para për shpenzime ligjore, por me sa duket ka shumë për një Mercedes të ri. Tani, ata kanë tri vetura, ndërsa ne jetojmë në varfëri. Kjo gjë po mët hyen zemrën”, tha Petra Z. për Blick.

Burimi:Gazeta Express.

The post Pasi Loredana bleu makinën luksoze, gruaja zviceriane shpërthen keq ndaj reperes appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani