Lifestyle

Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju… (VIDEO)

Loading...

TIRANË– Tre aktorët e humurit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj duhet të përballen me Agron Llakajn, pasi e imituan në emision. Në një nga episodet e emisionit 3shat, tre aktorët e humorit imituan të qeshurën e Agron Llakajt.

Teksa u munduan ta bënin sa më të ngjashme, duket s’e nuk e kanë bërë si duhet, pasi Agron Llakajt nuk i ka pëlqyer shumë.

 

View this post on Instagram

 

🤣🤣Si qesh Agron Llakaj sipas @romeoveshaj @florjanbinaj dhe @donaldveshaj 🙈😜 Po që e imitojnë fiks fare! 🙈🤣👏Shfleto galerinë për të dëgjuar të qeshurën origjinale të @agronllakajofficial 😯 @borazemani #agronllakaj #iconstylealbania #romeoveshaj #donaldveshaj #florjanbinaj

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al) on Sep 10, 2019 at 4:23am PDT

Loading...

Me një status në rrjete sociale, aktori i humorit Llakaj, shkruan: “Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju,duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”

Me sa duket reagimi i Agron Llakajt nuk është dhe aq serioz, dhe ka nota humori brenda. 

 

View this post on Instagram

 

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!😜😂😍 @romeoveshaj @florjanbinaj @donaldveshaj

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on Sep 10, 2019 at 4:17am PDT

(R.L/Dosja.al)
           

The post Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju… (VIDEO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani